Bardzo atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia dla wczasowiczów!!!!!!!!!
Osiedle Wejhera - do morza 8 minut pieszo, do Ergo Areny oraz Hipodromu Sopot 4 minut pieszo, do Parku Przymorze - 10 minut pieszo, do parku Jelitkowskiego 7 minut pieszo, do ZOO 4 km. W pobliżu znajdują się: Biedronka, sklepy, bar Kmar (tanie i smaczne jadło - 6 minut pieszo). Blisko przystanek tramwajowy. Przy budynku parking.
Ładne mieszkanie, 2 pokojowe, przedpokój, kuchnia - pełne wyposażenie, łazienka z prysznicem i WC. W mieszkaniu Internet oraz TV.
Doba liczona jest od 15 godz. do 12 godz. (możliwa zmiana w zależności od poprzednich wynajmujących).
Posiadam także inne mieszkanie - Skontaktuj się
Kontakt -6092... Pokaż numer
Warunkiem rezerwacji jest opłata za pobyt, ewentualnie wpłata połowy zadatku.
NUMER KONTA BANKOWEGO
27 1020 3570 0000 2602 0069 8928
Wyjątkowy!
Mieszkanie, z mężem, wynajmowałam w lipcu. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, można m.in. dogadać się co do godziny przyjazdu. Mieszkanie czyste, zadbane i bardzo dobrze wyposażone - jest nawet zm ... ywarka. Pani, która nas przyjmowała niezwykle sympatyczna i pomocna. Lokalizacja super: 10-15 minut do plaży, blisko tramwaj, świetnie zaopatrzony warzywniak, nieopodal Biedronka i inne sklepy oraz fantastyczny bar "Khmar", gdzie można tanio i smacznie zjeść. Tygodniowy pobyt uważam za bardzo udany.
Mieszkanie wynajmowałam na 5 nocy. Przy odbiorze kluczy i podpisaniu dokumentów wszystko wyglądało w porządku, natomiast już po skorzystaniu z toalety zapaliła się czerwona lampka. Toaleta kompletnie ... nieposprzątana, odpadające wieszaki i inne elementy, odpływ w kabinie prysznicowej zatkany (zostałyśmy poinformowane). Dodatkowo nieprzygotowana pościel (mimo zapewnień właściciela, że łóżka będą gotowe na przyjazd), pościel niezmieniona po nocującym tam właścicielu (!), prześcieradła nieświeże. Potrzebne gruntowne sprzątanie mieszkania. Niestety, mimo próby pokojowego załatwienia problemu przez telefon i znalezienia kompromisu (np częściowego zwrotu pieniędzy, choćby symbolicznie) do dziś nie otrzymałam informacji zwrotnej od Właściciela mieszkania.
Wyjątkowy!
Wynajęłyśmy mieszkanie na dwa tygodnie z początkiem sierpnia, Mieszkanie czyste, blisko morza, przystanków tramwajowych; dużym atutem jest znajdujący się w pobliżu bar „Kmar” ( pyszne, domowe jedzeni ... e), Przywitała nas serdecznie Pani Wita, Mieszkanie wyposażone w najpotrzebniejsze rzeczy, Można się dogadac odnośnie przyjazdu i odjazdu, Polecam Magda
Wyjątkowy!
Idealne miejsce dla szukających spokojnej okolicy na wypoczynek nad morzem.Mieszkanko wyposażone w sprzęt potrzebny do codziennego użytku.W okolicy sklepy,apteka,przystanek tramwajowy.Bardzo dobry kon ... takt z bardzo sympatycznym właścicielem.Polecam każdemu kto chce spędzić urlop nad morzem.
Wyjątkowy!
Świetne mieszkanie blisko plaży. Niedaleko sklepy oraz przystanek tramwajowy. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Polecam
Wyjątkowy!
Mieszkanie ma przyjemny klimat. Blisko morza i do węzła tramwajowego. Właściciele sympatyczni. Formalności można bezproblemowo załatwić. Polecam
Wyjątkowy!
Fantastyczne mieszkanko z pełnym wyposażeniem, blisko morza. Formalności bezproblemowe. Polecam
Wyjątkowy!
Bylo super,spokojna okolica blisko morze ,mieszkanie zadbane polecam!!!!!!!!!!
Wyjątkowy!
Mieszkanie położone bardzo blisko morza, zadbane i czyste. Blisko sklepy, bary (polecam bar "Kmar" z tanimi daniami obiadowymi). Właściciel bardzo komunikatywny i sympatyczny. Jak najbardziej polecam ... :)
Wyjątkowy!
Bardzo dobry kontakt z właścicielem mieszkania.Świetna lokalizacja, blisko sklepy,piekarnia-cukiernia,bar,pizzeria.Idealne dojście do morza. Mieszkanie Ok - czyste, dobrze wyposażone. Lokal gorąco pol ... ecam . Postaram się wrócić za rok.
Wyjątkowy!
Super mieszkanie. Bezproblemowy i konkretny właściciel. Lokalizacja chyba najlepsza w trójmieście. Oferta godna polecenia.
Wyjątkowy!
Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Mieszkanie zadbane i czyste. Wszystko według opisu. Świetna lokalizacja. Polecam!!!
Wyjątkowy!
Szybki i konkretny kontakt. Ładne i czyste mieszkanie. Świetna lokalizacja. Dobra cena. Szybkie i łatwe załatwianie formalności związanych z płatnościami. Pani zajmująca się mieszkaniem bardzo sympaty ... czną. Oby było więcej takich wynajmujących. :)
Wyjątkowy!
Super lokalizacja. Bardzo blisko do morza, Sopotu, centrum. Mieszkanko zadbane. Godne polecenia. Bardzo dobry kontakt z właścicielem.
Wyjątkowy!
Lokal godny polecenia. Okolica cicha, pełna zieleni, blisko do morza. Byliśmy 4 dni. Mieszkanie zadbane - wszystko zgodne z opisem. W okolicy niezły lokal z pizzą ale również z daniami obiadowymi.
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.